Блог пользователя Сара Раферти

 • Архив

  «   Апрель 2019   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          

В юридичній практиці досить поширені випадки, коли іноземні громадяни вибирають для постійного проживання інші країни. Причини для цього можуть бути різними: створення сім'ї, наявність високооплачуваної роботи, пільгове оподаткування та ін. Законодавством

В юридичній практиці досить поширені випадки, коли іноземні громадяни вибирають для постійного проживання інші країни. Причини для цього можуть бути різними: створення сім'ї, наявність високооплачуваної роботи, пільгове оподаткування та ін. Законодавством нашої держави передбачено отримання дозволу на імміграцію в Україні, який може бути постійним або тимчасовим.

Постійна присутність на території України громадян іноземних країн тягне оформлення посвідки на постійне проживання.

Громадяни іноземних держав часто задають питання про відмінності постійного виду на проживання від тимчасового. Фахівці юридичної фірми https://vidnazhitelstvo.com/ виділяють наступні особливості виду на ПМЖ:

забезпечує постійне законне перебування нерезидента в Україні;
безстрокову дію;
перевага у в'їзді і працевлаштуванні;
необхідність для майбутнього вступу в українське громадянство.
Отримання посвідки на проживання в Україні вимагає хорошого знання міграційного законодавства. Процедура передбачає серйозну роботу з документами і наданням їх в різні органи і служби.

Законодавство визначає, які особи мають право отримати посвідку на постійне проживання і процедуру його оформлення. Найбільш поширеними випадками оформлення існування спорідненості з громадянами України;
опіка і піклування громадянами або над громадянами України;
інвестиційна діяльність нерезидентів в Україні;
трудова діяльність висококваліфікованих іноземних кадрів і робочої сили;
українське територіальне походження;
наявність раніше громадянства України.
Існують і інші обґрунтування для отримання потрібного виду, дізнатися про які можна в офісі юридичної фірми vidnazhitelstvo.com.

Вимоги до документів визначаються підставами отримання постійного виду на проживання. Практично всі підстави передбачають наявність імміграційного дозволу. У деяких випадках воно не потрібно, але тільки досвідчений юрист може грамотно розповісти про такі тонкощі.

Юридична практика показує, що за сприяння фахівців оформлення імміграційного дозволу і отримання виду на проживання в Україні відбуваються практично одночасно.

Законодавством України чітко визначено, які документи потрібні для отримання вищевказаного документа. Практика юридичної фірми vidnazhitelstvo.com показує, що самостійно іноземець не може забезпечити своєчасний збір документів і виконати пред'явлені до нього вимоги. Наприклад, часто виникає проблема з швидким отриманням інформації про несудимість. До всього іншого, дана довідка обмежена періодом дії і при затягуванні часу оформлення посвідки на проживання може виникнути необхідність в новій довідці. Варто нагадати і про те, що нерезидент повинен представити дані про відсутність у нього ряду захворювань, що потребують відвідування спеціалізованих медичних установ. При дії родинного принципу необхідно представити інформацію, яка доводить родинні зв'язки з українськими громадянами. Може бути затребуване не тільки свідоцтво про народження самого іноземного громадянина, а й його родичів, наприклад батьків. Нагадуємо, що в закордонному паспорті громадянина зарубіжної країни має бути зафіксовано перетин українського кордону, а при необхідності віза.

Нажмите, чтобы рекомендовать эту страницу другим:
Рейтинг@Mail.ru