Список предметов
Економіка для студентів. Розв'язуємо задачі з економіки
0 / 9
Решения задач по экономике с комментариями и пояснениямиНаціональна економіка для студентів. Даний курс містить приклади рішення задач з економіки підприємства з коментарями щодо їх вирішення. Багато завдання взяті з тих, які пропонують студентам в різних навчальних закладах.

Даний навчальний курс містить, в основному:
  • текст задачі з економіки
  • коментар до змісту завдання та описаної ситуації
  • рішення наведеної економічної ситуації.
Якщо у Вас є труднощі з вирішенням завдань по економіці підприємства, напишіть про це на форумі, швидше за все, рішення задачі буде додано у даний курс.
По мірі можливості, в ході рішення задач по економіці дається посилання на теоретичні матеріали за темою задачі. Зверніть увагу на те, що теоретичні матеріали розміщені в навчальних курсах "Економіка підприємства", "Бухгалтерський облік" та "Менеджмент".
  
Важливе зауваження. Не всі завдання, наведені тут, містять коректні умови з точки зору реальної практичної ситуації. На жаль, рівень знань викладацького складу знижується рік від року, тому завдання, які містять явні помилки у формулюванні умови, даються з необхідними коментарями. Тому, іноді, я змушений забезпечувати такі "економічні завдання" досить невтішними, а може бути, навіть різкими коментарями. Однак, якщо розглядати ціль навчання студента з точки зору можливості застосувати отримані знання на практиці, вважаю це виправданим.

Як знайти рішення задачі з економіки


Всі завдання згруповані за тематикою. Тому для пошуку потрібної задачі скористайтеся деревом розділів" зліва. Для цього:

  • Виберіть розділ, до якого ставиться завдання. Відкриється список тем, які знаходяться в даному розділі
  • Виберіть потрібну тему. Відкриється урок з завданнями та знову вкладений список
Зверніть увагу, що багато задач містять в собі не одне, а кілька економічних понять, тому, якщо ви не знайшли вирішення завдання по економіці потрібно типу, спробуйте пошукати її в схожих розділах. Зокрема, завдання на визначення прибутку підприємства знаходяться у розділі "Підприємство і структура виробництва", але, якщо в задачі йдеться про маржинальний дохід (умовно-змінні та умовно-постійні витрати), то завдання такого типу можуть бути поміщені в розділ "Національна економіка" в підрозділ "Маржа", оскільки мова тут йде про більш теоретичних поняттях.

 Начать курс обучения