Таким образом, при t→∞ скорость приближается к скорости света, но стать равной ей не сможет никогда.
Отсюда можно сделать вывод, что как бы ни было велико ускорение материального тела и как бы долго ни продолжалось ускоренное движение, скорость тела никогда не достигнет значения, в точности равного скорости света. Скорость света является предельной физической скоростью.
Частицам малой массы, например электронам и протонам, можно сообщать чрезвычайно высокие скорости с помощью различных устройств. Ускоритель в Серпухове может разогнать протоны до скорости 0,9999с, а Стенфордский линейный ускоритель разгоняет электроны до скорости 0,9999999999с.
Для умеренных ускорений и сравнительно коротких интервалов времени, с которыми человек сталкивается в повседневной жизни, величина |
Таким чином, при t→∞ швидкість наближається до швидкості світла, але стати рівною їй не зможе ніколи.
Звідси можна зробити висновок, що як би не було велике прискорення матеріального тіла і як би довго не тривало прискорене рух, швидкість тіла ніколи не досягне значення, у точності рівної швидкості світла. Швидкість світла є граничною фізичної швидкістю.
Частинок малої маси, наприклад електронів і протонів, можна повідомляти надзвичайно високі швидкості за допомогою різних пристроїв. Прискорювач в Серпухові може розігнати протони до швидкості 0,9999с, а Стенфордський лінійний прискорювач розганяє електрони до швидкості 0,9999999999с.
Для помірних прискорень і порівняно коротких інтервалів часу, з якими людина стикається в повсякденному житті, величина |