Список предметов
Розв'язуємо завдання з геометрії
0 / 50
Курс геометрии с решением практических задач и необходимыми формулами


У даному курсі приведені умови і рішення задач з геометрії. Є також деяка кількість завдань з курсу алгебри, якщо їх вміст передбачав знання по геометрії. 

Завдання структуровані по темах: Планіметрія, Трикутники, Чотирикутники, Багатокутники, Стереометрія і так далі. Всі завдання по геометрії - з рішенням.

Якщо Ви не знайшли рішення задачі по геометрії того типу, що цікавить Вас, напишіть про це на форумі - курс буде доповнений Вашим завданням. 

Звернiть увагу на те, що завдання (тип завдання) вирішення якого Вас цікавить, може знаходитися декілька в іншому розділі, чим Ви розраховуєте. Наприклад, в розділі "теорема синусів", якщо її рішення передбачає використання даної теореми. Для учня це не завжди очевидно.

Для ознайомлення з довідковою інформацією, яка часто необхідна для вирішення, наприклад, відносно формул площі трикутника, площі паралелограма, ознак подібності трикутників і так далі - перейдіть до відповідного розділу. Як правило, кожна глава містить необхідну довідкову інформацію. 

Ідея курсу - вирішення конкретних завдань на прикладах для здобуття навиків в їх рішенні.

Цей курс часто доповнюється рішеннями черговий завдання з геометрії на прохання відвідувачів сайту ("допоможіть вирішити геометрію"). Тому в курсі навчання весь матеріал присвячений вирішенню таких завдань з геометрії з поясненням їх вирішення. Сподіваюся, вони допоможуть і Вам.

Сергій Висоцький


Стрелка влево

Як знайти потрібне завдання або інформацію

Зліва знаходиться структура курсу. Всі завдання згруповані по темах (теках). Вам необхідно:

  1. Знайти потрібний розділ. Наприклад, розділ "Чотирикутники" - про фігури з чотирма кутами - ромб, квадрат, трапецію і так далі, а "Стереометрія" - про об'ємні фігури - конуспіраміду, паралелепіпед і так далі 
  2. Вибрати потрібний розділ. Клiкнути по ньому мишкою. Відкриється список підрозділів 
  3. В списку підрозділів знайдіть потрібний, який відповідає темі задачi. Наприклад, в розділі "Стереометрія" вибрати розділ завдань про піраміди або в розділі "Чотирикутники" вибрати підрозділ "Трапеція" 
  4. В списку, що відкрився, пошукати потрібні завдання

Швидко перейти до списку завдань


Популярне


 Начать курс обучения